Depilacja laserem w Gdyni: wygrana walka z nadmiarem włosków!

Depilacja laserem w Gdyni: wygrana walka z nadmiarem włosków!
5 (100%) 5 ocen

Usuwanie owłosienia z ciała jest jedną z najbardziej uciążliwych rzeczy w naszym życiu. Przy używaniu zwyczajnej maszynki do golenia proces ten trzeba przeprowadzać do 2-3 dni. By ułatwić sobie życie warto skorzystać z depilacji. Tradycyjne metody depilacji takie jak wosk czy plastry depilacyjne w trakcie zabiegu przynoszą wiele bólu i dyskomfortu. Dodatkowo podrażniają skórę, więc osoby z wrażliwą i delikatną skórą mają ogromne problemy z korzystaniem z tej metody.  Co więc zrobić w takim przypadku? Jakie są inne rozwiązania?

Depilacja laserowa Vectus – nowoczesność i skuteczność

Nowoczesne technologie pozwalają na wykonywanie zabiegów kosmetycznych z większą precyzją. Mają one również coraz szerszy zakres swoich działań. Depilacja laserowa jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jest ona porównywalnie mniej bolesna w stosunku do tradycyjnej depilacji woskiem. I co najważniejsze jest to zabieg trwały, więc nie musimy go powtarzać raz w miesiącu, jak w przypadku tradycyjnych metod. Technologia lasera Vectus zapewnia szybki i dokładny zabieg, którego efektów nie osiągniemy żadnym innym sposobem czy  sprzętem. Zapewnia on możliwie najszybszy zabieg dzięki wykorzystaniu lasera diodowego. Pozostałe marki proponujące zabiegi laserowe korzystają z urządzeń, których technologia opiera się o intensywnie pulsujące światło. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nawet usuwanie włosków z miejsc intymnych  przestaje być problemem!

Dlaczego warto skorzystać z lasera Vectus?

Laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy lasera Vectus jest bezkonkurencyjne. Dlaczego?

  • depilacja jest szybsza i mniej bolesna,
  • bezpieczniejsza dla klienta ,
  • urządzenie jest bardziej wydajne od swoich poprzedników,
  • ryzyko odrastania włosów zniwelowane jest do minimum,
  • laser wyposażony jest w głowicę chłodzącą,
  • usuwa również jasne i rude włosy, z którymi inne urządzenia sobie nie radzą.

Nowe technologie: depilacja laserowa Vectus w Gdyni!

Depilacja laserowa - Laser Vectus do usuwania nadmiaru włoskówLaser Vectus wyposażony został w dwie rewolucyjne technologie, które maksymalizują wydajność urządzenia. Pierwszą z nich jest odzyskiwanie promieni lasera, czyli technologia Photon Recycling. Pozwala to na ponowne wykorzystanie około 80% wyzwolonych promieni. Zwiększa to wydajność urządzenia, ponieważ jeden wystrzał promieni jest równy blisko dwóm. Dla pacjentów jest to niezwykle odczuwalne. Zabieg staje się w ten sposób krótszy. Dla porównania; depilacja nóg zwykłym laserem trwa około 3 godziny, w przypadku urządzenia Vectus zabieg nie będzie trwał dłużej niż 30 minut. Druga technologia, która zmienia postrzeganie depilacji laserowych. Inteligentny czytnik poziomu melaniny wyklucza błędy, które mógłby popełnić specjalista wykonujący zabieg. Jest to niezwykle istotne, ponieważ sam zabieg staje się bezpieczniejszy. Nadmierne podrażnienia skóry stają się niemożliwe. A każdy zabieg jest spersonalizowany.  To co dla każdego chętnego na zabieg laserowej depilacji interesuje to ból z nim związany. Laser Vectus wyposażony jest w głowicę chłodzącą dzięki, której zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Już teraz zapisz się na pierwszą wizytę w salonie w Gdyni!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Hepa Vitlae

Zabiegi usuwania owłosienia nie są już tylko domeną pań. Narastająca presja społeczna i zmieniająca się moda popycha również panów w stronę depilacji. Co mogą depilować mężczyźni? Właściwie wszystko, jednak Panowie najczęściej korzystają z depilacji torsu i pach. Często robią to ze względów zdrowotnych, estetycznych i higienicznych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 3 = 7