Jak usunąć rumieńce na twarzy?

Jak usunąć rumieńce na twarzy?
5 (100%) 14 ocen

Rumieńce, naturalne i subtelne dodają uroku, często są elementem wdzięcznym i zwracającym uwagę, odejmującym lat. Zdarza się jednak, że długo utrzymujące się na twarzy powodują zakłopotanie. Oczywiście rumieńce na twarzy występują głównie u osób z cerą wrażliwą i naczynkową. Zwykle zaczerwienieniu ulegają policzki, broda i czoło. Rumieńce na policzkach, tak bardzo przeszkadzające i ukazujące nasze emocje, myśli i stan ducha. Często kobiety ukrywają je pod makijażem, ale pomimo to zdradzają emocje, zdenerwowanie, zakłopotanie. Całe szczęście, że istnieją zabiegi pozwalające usunąć ten mankament nazywany rumieńcem na twarzy.

Zabiegi medycyny estetycznej

Aktualnie medycyna estetyczna pozwala zniwelować rumieniec na twarzy przy pomocy skutecznych, bezpiecznych i bezinwazyjnych zabiegów (o nich więcej tutaj: http://drkomorowska.pl/arts/w-jaki-sposob-pozbyc-sie-rumiencow-na-twarzy/), gdyż zabiegi domowe i stosowanie kosmetyków nie jest skuteczne. Polecane zabiegi to:

  • laser Varilite – zabiegi laserowe zalecane i dające pozytywne efekty zwłaszcza przy problemach z naczynkami. Ciepło przekazane przez laser doskonale obkurcza naczynka i niweluje zaczerwienienie. Warto zauważyć, że laser działa punktowo, wyłącznie na zaczerwienienie, pozostawiając tkanki wokoło bez zmian.
  • zabieg głowicą Hot-Cold – zabieg polegający na wzmocnieniu i obkurczeniu naczynek poprzez działanie na rumieniec na twarzy przemiennie niską i wysoką temperaturą. Zabieg ten określany jest często jako gimnastyka naczynek.
  • ultradźwięki – zabieg polegający na wzmocnieniu naczynek poprzez zaaplikowanie serum i zadziałanie ultradźwiękami, które świetnie działają i powodują wchłanianie substancji aktywnych zawartych w serum.
  • Harmony XL DYE VI – jest to zabieg laserowy, który opiera się na działaniu pulsacyjnym, wielopasmowym światłem. Zalecany przy problemach naczyniowych. W wyniku działania dochodzi do obkurczenia i wzmocnienia naczynek. Zabieg zalecany przy większych obszarach zaczerwienienia.

Podsumowanie

Hepa Vitlae

Przed każdym zabiegiem należy skorzystać z konsultacji z wykwalifikowanym personelem, w trakcie których przeprowadzony zostanie wywiad i dobrany indywidualnie zabieg.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 1