Manicure japoński sposobem na łamiące się paznokcie?

Manicure japoński sposobem na łamiące się paznokcie?
5 (100%) 1 ocen

Z pewnością wiele kobiet zastanawia się, jak odżywić zniszczone paznokcie. W tym pomocny może się okazać dla nich manicure japoński? Ten zabieg kosmetyczny polega na wtarciu dużej ilości pewnej substancji zawierającej witaminy i minerały w płytkę paznokcia. W rezultacie tego zabiegu uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Warto sobie zdać sprawę z tego, że rozdwajające się paznokcie stanowią duży problem wielu kobiet na całym świecie. Takie łamliwe paznokcie mogą być uleczone właśnie dzięki zastosowaniu japońskiego manicure. W jaki sposób należy wykonać japoński manicure? Polega on na intensywnym wcieraniu zielonej pasty w płytkę paznokcia. Należy tego dokonać energicznym ruchem. Pasta, którą wcieramy zawiera liczne substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie oraz nadają im unikalny blask. Ta substancja składa się głównie z pyłku pszczelego, keratyny, żelu krzemionkowego Morza Japońskiego oraz dużej dawki witamin z grupy A i E. Najpierw jednak należy nieco zetrzeć płytkę paznokcia, aby pozwolić tej paście doskonale się wchłonąć. Aby tę substancję zatrzymać na paznokciu, należy wetrzeć pewną ilość proszku. Czy te metody dotyczą również manicure hybrydowego? Sprawdź!

Istotą japońskiego manicure jest zatem wytarcie pasty, a następnie proszku. Nie należy jednak podczas tego zabiegu używać metalowych pilników. Efekt tego zabiegu można zobaczyć natychmiast po jego ukończeniu. Od razu wcześniej rozdwojone paznokcie po tym manicure stają się idealnie gładkie oraz błyszczące. Aby ten sposób na rozdwajające się paznokcie miał długotrwały efekt, należy powtórzyć ten manicure kilka razy zwykle z przerwą trwającą około trzech tygodni. Warto zatem zdać sobie sprawę z tego, że japoński manicure jest najlepszy na rozdwajanie paznokci, które dzięki niemu są piękne oraz doskonale odżywione. Uzyskują one również niepowtarzalny połysk różowawej perły.


One comment on “Manicure japoński sposobem na łamiące się paznokcie?

  1. Rosita napisał(a):

    A ten manicure japoński można wykonać w domu samemu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 1 =