Trądzik różowaty a laser – nowe rozwiązanie w walce o piękną cerę

Trądzik różowaty a laser – nowe rozwiązanie w walce o piękną cerę
5 (100%) 1 ocen

Trądzik różowaty to zmora nawet kilkunastu procent dorosłych osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, chociaż problem ten dotyczy w przeważającej większości kobiet. Schorzenie dotyka w szczególności osoby o bardzo jasnej karnacji i objawia się zaczerwienieniem, grudkowatymi krostkami oraz tzw. „pajączkami”. Przez wiele lat medycyna, zarówno naturalna, jak i tradycyjna, szukała skutecznego rozwiązania walki ze schorzeniem. Jak zatem sobie z Nim radzić?

Coraz bardziej powszechne stało się leczenie trądziku różowatego przy użyciu laseru. Okazuje się, że prawidłowo dobrana laseroterapia potrafi czynić cuda z trądzikową cerą i to niezależnie od tego czy krostki i zaczerwienienia pojawiają się na policzkach, czole czy brodzie. Leczenie trądziku różowatego laserem i jego skuteczność uzależnione są przede wszystkim od stopnia zaawansowania schorzenia.

W skrócie laseroterapia to:

  • skuteczność,
  • szybkość,
  • bezpieczeństwo,
  • bezbolesność.

Warto wiedzieć, że zabieg laseroterapii pozwala na usunięcie trądziku bez pozostawienia jakichkolwiek śladów, dowiedz się więcej na stronie Acnerose: https://acnerose.pl/laserowe-leczenie-tradziku-rozowatego/. Jednak na efekty musimy poczekać kilka miesięcy. Znakomita większość osób korzystających z dobrodziejstwa tego zabiegu zauważa znaczną poprawę już po pierwszym zabiegu. Należy powtórzyć go kilka razy w odstępach wynoszących około trzy do czterech tygodni. Podkreślmy, że zabieg trwa maksymalnie kilkanaście minut i jest bezbolesny. Skóra może pozostać nieco zaczerwieniona, ale jest to naprawdę niewielka cena za efekty, które możemy uzyskać.

Przygotowania do samego zabiegu usuwania trądziku różowatego laserem nie są skomplikowane. Przede wszystkim ze skóry należy pozbyć się wszystkich włosków, nawet tych najmniejszych. Około dwóch tygodni przed zabiegiem nie powinniśmy również korzystać z solarium, a w dniu jego wykonania obowiązuje bezwzględny zakaz picia jakiegokolwiek alkoholu.

Hepa Vitlae

Po przeprowadzonym zabiegu powinniśmy powstrzymać się od uprawiania intensywnego sportu przez kilka dni. Również sauna, solarium oraz basen powinny być naszym wrogiem na kilka tygodni. Warto wiedzieć, że po zabiegu powinniśmy unikać promieniowania słonecznego, a jeżeli wystawiamy skórę na działanie promieni słonecznych, powinniśmy użyć kremu z wysokim filtrem. Pamiętajmy, że najlepsze efekty uzyskamy tylko wówczas kiedy będziemy stosować się ww. zaleceń.


One comment on “Trądzik różowaty a laser – nowe rozwiązanie w walce o piękną cerę

  1. Gosia napisał(a):

    Osobiście wolę pozostać jeszcze przy metodach bezinwazyjnych walki z trądzikiem.
    Czy ktoś używał kosmetyki https://acnerose.pl/ ? Natknęłam się na nie w internecie, ma wysokie oceny ale nie chciałabym zamawiać kota w worku 🙂 Proszę o opinie osoby, które używaly acnerose.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 3 =