Wrastające włoski – ABC działania na tą dolegliwość

Wrastające włoski – ABC działania na tą dolegliwość
5 (100%) 1 ocen

Wrastające włoski z całą pewnością stanowią duży problem, z którym mierzy się wiele osób. Problem zazwyczaj pojawia się po depilacji danych części ciała, wykonanych za pomocą maszynki elektrycznej albo też wosku. Bardzo często kremy same nic nie pomagają w tej kwestii i podrażnienia po goleniu się pojawiają.

Wrastające włoski na nogach bardzo często wiążą się z tym, że pojawiają się na ciele czerwone, swędzące zmiany skórne. Laser Vectus bardzo dobrze radzi sobie z depilacją różnych części ciała. Laser Vectus jest to nowatorski sprzęt o wysokiej klasie. Jest on niezwykle skuteczny. W trakcie depilacji laserem Vectus, działa bezpieczna wiązka lasera, dzięki której na stałe usuwane jest owłosienie z danego obszaru ciała. Laserowe usuwanie owłosienia posiada wiele pozytywnych aspektów. Przede wszystkim nie występują żadne, nieprzyjemne podrażnienia po depilacji. Zabieg jest komfortowy, nie trwa on w ogóle długo. Tak naprawdę w zależności od danego obszaru na ciele, czas trwania zabiegu wynosi od około piętnastu minut do maksymalnie czterdziestu minut. Warto wiedzieć, iż żadne wrastające włosy nie pojawiają się na skórze, gdy stosowana jest wyżej wymieniona metoda laserowa o nazwie Vectus.

Warto wiedzieć, że laser Vectus wyposażony jest w profesjonalny czytnik melaniny. Czyta on poziom barwnika w skórze. Za pomocą tej technologii, może on w sposób automatyczny dopasować moc lasera podczas zabiegu depilacji, przez co cały zabieg przebiega całkowicie bezpiecznie. Warto także wiedzieć, iż podczas serii tych wyżej wymienionych zabiegów usuwana jest większość owłosienia z danego obszaru ciała. Szacuje się, że jest usuwane około 95 procent włosów. Jest to bardzo duża skuteczność działania. Reszta włosów jest usuwana na następnym zabiegu, jeśli zajdzie taka potrzeba, gdy one już urosną. Laser Vectus charakteryzuje się bezpiecznym działaniem, efekty są długotrwałe. Zdecydowanie, wrastające włoski po depilacji nie będą stanowiły już żadnego problemu, gdyż laser Vectus nie podrażnia skóry.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 12 =