Zapomnij o rozstępach raz na zawsze

Zapomnij o rozstępach raz na zawsze
daj mi ocenę

Rozstępy na piersiach oraz udach to przykra pozostałość po dojrzewaniu, ciąży czy nagłym przybraniu na wadze. Nasza skóra, pomimo wielu właściwości regenerujących nie zawsze może poradzić sobie z odbudową. Niestety tak jest w przypadku rozstępów. Dermatolodzy często słyszą w swoich gabinetach, „co na rozstępy?

Te mało estetyczne „prążki”  pojawiają się na ciele w miejscach, które chcemy eksponować zwłaszcza latem: piersi, uda, brzuch, a niekiedy także na innych częściach ciała. Stosowanie kremów, nawet tych z najwyższej półki, nie zlikwiduje problemu. Kosmetyki działają jedynie od zewnątrz: mogą  nieznacznie złagodzić rozstępy, ale nigdy nie wyeliminują ich. Także nawilżanie ciała nie gwarantuje nam skutecznej ochrony przed ich powstawaniem – z genami nie wygramy.

Skoro żadne kosmetyki nie są w stanie zwalczyć ani tendencji do powstawania rozstępów ani zlikwidować już powstałe, to czy istnieje sposób na pozbycie się tych nieestetycznych zmian z naszej skóry ? Otóż istnieje. Laserowe usuwanie rozstępów. W walce z laserem rozstępy na udach, piersiach, brzuchu i w innych miejscach są bez szans!

Już od kilkudziesięciu lat lasery wiodą prym w kosmetyce – więcej o tym tutaj. Skuteczność laserów  rozszerza pole zastosowania ich w leczeniu zmian skórnych. W przeciwieństwie do kremów, balsamów czy pozostałych kosmetyków, laser nie działa tylko powierzchownie. Jego właściwości pozwalają przeniknąć w głąb skóry i regenerują ją od wewnątrz. Oczywiście jeden zabieg nie jest w stanie usunąć wszystkich rozstępów z piersi czy ud. Ważna jest systematyczność, dlatego zabieg na poszczególne partie ciała należy powtarzać  przynajmniej kilka razy, a najlepiej kilkukrotnie. To sprawia, że warto zainteresować się tą metodą usuwania rozstępów na kilka miesięcy przed nadejściem lata, aby mieć czas na kompletne pozbycie się ich! Nie jest to zabieg inwazyjny i po jego wykonaniu nie jest wymagana opieka lekarska, możemy od razu wrócić do naszych codziennych obowiązków. Dodatkowo w wielu salonach oferujących laser możemy uzyskać znaczny rabat przy zakupie karnetu na zabieg.

Hepa Vitlae

Zapomnij o szpecących śladach na swoim ciele i bez skrępowania zakładaj bikini latem, eksponując swoje piersi, brzuch i uda pozbawione rozstępów. Usuwanie rozstępów jeszcze nigdy nie było tak skuteczne!

 


5 comments on “Zapomnij o rozstępach raz na zawsze

  1. Beatka napisał(a):

    Zgadzam się z informacjami w artykule, najlepszym sposobem na rozstępy są zabiegi laserowe 🙂 Są też inne sposoby np. mezoterapia, dermabrazja. które według mnie też są skuteczne.

  2. Anastazja napisał(a):

    Bardzo polecam na rozstępy zabieg laserowy, jest skuteczny i regeneruje skórę.

  3. Dorota napisał(a):

    Ja na rozstępy stosuje, mezoterapie, wydaje mi się być skuteczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

33 − 26 =